ضمن تشکر از انتخاب این سایت، از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین است، تقاضا می شود مفاد آن را به دقت مطالعه فرمایید.

تعاریف:
در این بخش واژه هایی که در متن قوانین مورد استفاده قرار می گیرند، تعریف می شوند.
فروشگاه :  شرکت فلات مهر پارس
سایت : وب سایت به آدرس falatmehrparsco.com
محتوای سایت : شامل متن، عکس، فیلم و مشخصات فنی محصولات یا کلیه مقالات و اخبار درج شده در سایت و وبلاگ می باشد.
کاربر : هر فردی که از طریق اینترنت وارد سایت شده باشد، کاربر تلقی می شود.
عضو : کاربری که به عضویت اولیه یا کامل سایت درآمده باشد، عضو تلقی می شود.
مشتری : کاربر یا عضوی که از سایت خرید کرده است.
سفارش : محصولات یا خدماتی که مشتری انتخاب و قصد خرید آن ها را اعلام می نماید.

مفاد این قرارداد مبنای روابط تجاری بین شرکت فلات مهر پارس به عنوان سرویس دهنده (طرف اول قرارداد) و کاربر یا خریدار (مشتری) به عنوان سرویس گیرنده و طرف دوم قرارداد می باشد.

مشتری گرامی، قبل از پرداخت لطفا به نکات ذیل توجه کنید:
در انتخاب محصول دقت کنید و سپس اقدام به پرداخت نمایید. به دلیل رعایت موارد بهداشتی، امکان برگشت سفارش ثبت شده و عودت مبلغ پرداختی وجود ندارد.  چنانچه از حساب شما مبلغ سفارش کسر شد ولی سفارش شما با موفقیت ثبت نشد و قادر به دانلود نبودید هزینه پرداختی حداکثر تا ۷۲ ساعت (۳ روز کاری) به حساب شما عودت خواهد شد. گارانتی خرید فقط برای مواردی است که توضیحات ارائه شده در صفحه محصول با محصول دریافت شده مطابقت نداشته باشد.

قوانین استفاده از سایت :
دسترسی و استفاده شما به تمام امکانات این سایت از شرایط و مقررات زیر پیروی می کند. لطفاً قبل از استفاده از سایت، توافقنامه زیر را به دقت مطالعه کنید. استفاده از هر بخشی از این وب سایت به منزله پذیرش کلیه شرایط و مقررات این توافقنامه از سوی شما تلقی می شود. بنابراین اگر کل یا بخشی از این توافقنامه را نپذیرید، اجازه استفاده و دسترسی به سایت و خدمات آن را نخواهید داشت.

ویرایش و بروز رسانی قوانین استفاده از سایت :
سایت  تمام حقوق مربوط به ویرایش شرایط استفاده، قوانین و نکات مطرح شده پیرامون آن را برای خود محفوظ می دارد. قوانین بر حسب ضرورت ممکن است بروز رسانی و یا ویرایش شود. این مسئولیت کاربران سایت است که با مراجعه به این صفحه از آخرین نسخه قوانین استفاده، اطلاع داشته باشند.

رعايت و تبعيت از تمامي قوانين کشور :
کاربر متعهد مي‌شود در استفاده از سرويس‌هاي ارائه شده، قوانين و مقررات جاري کشور را رعايت نمايد. بديهي است کليه مسئوليت‌هاي ناشي از استفاده‌هاي غيرمجاز برعهده کاربر خواهد بود.
اعضا در استفاده از کليه امکانات سايت و قرار دادن مطالب موظف به رعايت و تبعيت از تمامي قوانين ایران مي باشند. کاربراني که به هر شکلي (مانند صرف بيهوده منابع سايت، هک، حذف آگهي و…) منافع مالي يا امنيت سايت را دچار خطر کنند مسدود خواهند شد.

محتوای سایت :
فروشگاه حداکثر تلاش خود را برای درج اطلاعات صحیح (از جمله قیمت، اطلاعات فنی، عکس محصولات و مقالات) به کار می گیرد، با این حال درست بودن تمامی مطالب و بدون نقص بودن محتوای اطلاعات خود را تضمین نمی نماید.
فروشگاه در راستای افزایش آگاهی و اطلاع رسانی به کاربران سایت، نسبت به تهیه محتوای لازم اقدام نموده است. این اطلاعات توسط گروه تخصصی سایت و از منابع معتبر و با دقت در اعتبار آنها تهیه شده و به صورت مستمر از جهت درست و به روز بودن بازبینی می گردند. با این حال سایت هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتوای این مطالب، اشکالات غیرعمدی و ایرادات نگارشی آن نمی پذیرد.
فروشگاه خود را مجاز می داند در هر زمان نسبت به تغییر محتوا و اطلاعات سایت و محصولات اقدام نماید.
درصورتیکه کاربران محتوایی برای سایت ارسال نمایند، فروشگاه این حق را خواهد داشت تا نسبت به استفاده، تغییر، تصحیح و انتشار یا عدم انتشار آن تصمیم گیری و اقدام نماید. با این حال مسئولیت صحت و درستی مطالب تماماً به عهده فرستنده می باشد.

ثبت نام کردن :
برای دسترسی به سرویس های ارائه شده، ثبت نام در سایت الزامی است. ثبت نام در سایت رایگان است. در هنگام ثبت نام از شما درخواست می شود که یک نام کاربری و رمز عبور به همراه پست الکترونیکی وارد و انتخاب نمایید. در صورتی که شرایط استفاده از سایت را نقض نمایید، نام کاربری شما ممکن است به طور موقت معلق و در صورت تکرار تخلف برای همیشه از سیستم ما حذف و آی پی شما مسدود می شود.

حریم خصوصی کاربران :
هنگامی که شما از خدمات سایت استفاده می کنید، ممکن است اطلاعات شخصی از شما بخواهیم. این اطلاعات می‌تواند شامل نام، نشانی ایمیل، شماره تلفن همراه، شماره کارت بانک شتاب یا اطلاعات دیگر باشد. ما به چندین دلیل اطلاعات شخصی شما را جمع آوری می کنیم، از جمله برای مقاصد اداری و به منظور ارائه خدمات. سایت اطلاعات شخصی شما را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی‌گذارد و بدون الزام قانونی این اطلاعات را برای دیگری فاش نخواهد ساخت.

وظايف کاربران در قبال حفظ اطلاعات :
کاربران موظف به حفاظت از اطلاعات شخصی کاربری خویش بوده و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعاتی که از طریق شناسه کاربری و رمز عبور آن ها صورت می گیرد بر عهده آنان است.
فروشگاه در قبال افشای اطلاعات کاربر در اثر قصور و یا ویروسی شدن سیستم کامپیوتری وی مسئولیتی نخواهد داشت.

اگر هرگونه خسارت، جريمه، مجازات و يا مسئوليت هاي ديگر ناشي از نقض اين توافقنامه متحمل کاربر شود بازپرداخت و جبران آن تماما بر عهده خود کاربر بوده و سايت هيچ گونه مسئوليتي را عهده دار نمي شود، علاوه بر اين اگر اين نقض موجب وارد شدن خسارت به سايت شود، کاربر خاطي موظف به جبران خسارت وارده طبق برآورد مديريت سايت مي باشد.

کاربران موظف هستند هر دو روز يکبار قسمت “تیکت ها” را مطالعه و درصورتي که پيغامي از طرف سایت دريافت نموده اند را پاسخ دهند.

کاربراني که از طرف سایت گزارش تخلف دريافت نمايند موظف هستند که گزارش تخلف را سريعا بررسي و نتيجه را از طريق تيکت اطلاع دهند.

از اطلاعات سايت بکاپ تهيه مي نمايد و از سرورهاي مجزا جهت حفظ اطلاعات کاربران استفاده مي نمايد اما درصورتي که به هر دليلي مانند بلایای طبیعی یا شرایط و حوادث فورس ماژور (زلزله، جنگ، رعد و برق، خرابي سرورها، اتفاقات غير مترقبه، هک و …) اطلاعات، مطالب، فايل ها، و … کاربران پاک و يا از بين رود سايت مسئوليتي را قبول نمي نمايد و کاربران موظف به ذخيره اطلاعات و پشتيبان گيري از اطلاعات خود هستند.

قوانین مربوط به ارتباط با وبسایت و اطلاعات کاربري :
• کاربر موظف است از نام و نام خانوادگي و مشخصات حقيقي در هنگام ثبت نام استفاده نمايد و در هنگام ثبت نام از حروف لاتين براي نام و نام خانوادگي استفاده نکند.
• کاربر موظف است در قسمت اطلاعات تماس، تلفن همراه و آدرس ايميل خود را قرار دهد. سايت تحت هيچ شرايطي مسئوليت خسارت هاي وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات، محصولات، مطالب و… ارائه شده توسط کاربران را نمي پذيرد.
• از ساخت بیش از یک شناسه کاربری در سایت جداً خودداری فرمایید
• استفاده از کلمات و جملات رکیک و توهین آمیز در متن یا عنوان تیکت ها و ابزار های ارتباطی وبسایت اکیداً ممنوع میباشد، در صورت مشاهده تیکت یا ایمیل حذف خواهد شد. (در صورت تکرار یوزر فرد خاطی پاک خواهد شد)
• توهین و  بی احترامی به مدیران سایت به هر دلیلی و در هر محیطی باعث بسته شدن یوزر کاربری فرد خاطی خواهد شد.
• هر گونه استفاده غیر متعارف، غیر مجاز و غیر قانونی از سایت توسط کاربران که منجر به آسیب، خرابی، از دست رفتن یا تغییر اطلاعات، افشای اطلاعات شخصی کاربران و سایر ضرر و زیان های احتمالی گردد، پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.

روش های پرداخت :
آنلاین از طریق درگاه های پرداخت اینترنتی با استفاده از کلیه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب

روش ارسال و تحویل محصولات به مشتریان :
حضوری، پست و تیپاکس

تبلیغات در فروشگاه :
فروشگاه محتوای سایت هایی که قصد تبلیغات در سایت را دارند از نظر مغایرت با اصول و قوانین کشور مورد بررسی قرار می دهد اما صحت و سقم محتوا و خدمات آن ها را مورد بررسی قرار نمی دهد و لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوا و خدمات ارائه شده در این سایت ها ندارد.

اختیارات فروشگاه :
فروشگاه همواره خود را مجاز و مختار می داند که نسبت به ایجاد تغییرات دلخواه در سایت از جمله تغییرات فنی و ظاهری، تغییر خدمات و نحوه ارائه آن، تغییر محتوا و اطلاعات سایت، تغییر در سیاست ها، تغییر در میزان و قوانین اقدام نماید.
فروشگاه در هر زمانی این اختیار را دارد که بنا به تشخیص خود، ارائه سرویس به کاربران یا مشتریان را متوقف نماید.
شزکت فلات مهر پارس به جز آدرس falatmehrparsco.com هیچ گونه مرجع رسمی دیگری ندارد. در صورتی که سایت بخواهد از طرق دیگری با کاربران یا مشتریان خود ارتباط برقرار نماید، حتماً آن را به صورت رسمی اطلاع رسانی خواهد کرد. لذا در مقابل زیان های ناشی از تماس کاربران و مشتریان با هرگونه راه ارتباطی غیرمجاز که از نام  شرکت فلات مهر پارس، برند های تجاری و شرکت های زیر مجموعه ی آن استفاده نموده باشند، پاسخگو نخواهد بود.

محدودیت مسئولیت سایت :
ما تضمین نمی کنیم که عملکرد سایت به صورت مداوم یا به دور از خطا باشد، یا اینکه همه اشکالات برطرف شود یا اینکه این سایت یا سرور به دور از ویروس و اشکال باشد. این مسئولیت شماست که اقدامات لازم مانند ویروس‌یابی را انجام دهید تا نسبت به دقت اطلاعات داده شده و گرفته شده مطمئن شوید.
شما متضمن می شوید که به هیچ وجه ما را مسئول زیان‌ها و خسارت‌های که در اثر استفاده از سرویس ما می شود نمی دانید. فرقی نمی‌کند این خسارت‌ها یا زیان‌ها پیش‌بینی شده، قابل پیش‌بینی، شناخته شده و غیره باشد.

مالکیت مادی و معنوی :
کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل محصولات، فایل ها، اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، تماما متعلق به سایت فلات مهر پارس می باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی مدیریت سایت اجازه کپی کردن، توزیع، نشرمجدد، واگذاری، نمایش، ارسال و انتقال آن ها را ندارد.  

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *